Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Moderaator: Juhatus

Vasta
asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas asjapulk »

Kuidas jääolud Vihula paisjärvel on, kas sõita kannatab? Pesamuna äkki teab, kui jääd on ja rada ka siis jätaks põllud puurimatta :P
Täna käisime Margusega Aravuse järvel, jõudsime lõunaks kohale ja üksik tülpinud kalamees oli seal hommikust saati istund, siia-sinna auke puurinud ning tervelt ühe õnnetu ahvena kätte saanud. Nalja pärast sai öeldud, et kui siin paugutama hakkame on kõik kalad hirmuga konksu otsas :twisted:
Tulemus oli selline, et paari tunni pärast oli tüübil kilekotitäis ahvenat. Kui nüüd kõlaka lahti laseb siis on seal homme 100 kalameest ootamas millal sõiduks läheb :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=x3KtOnOd ... 4-overview
http://www.youtube.com/watch?v=kIbLZYCb ... RdNeXvC9Iw
Homme start 9.30 ja hetkel suund Aravuse peale
citius, altius, coitus

Celtic
RRRC Pesamuna
Postitusi: 437
Liitunud: 18 Jaan 2010, 15:50
Tsikkel: CFORCE850XC
Asukoht: Lääne-Virumaa/Harjumaa

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Celtic »

Vihula järvele mina igatahes ei läheks, servades puudub jää... :) - meil pole siin eriti talve olnudki (põllud on puhtad juba) ning voolav vesi, loogiline, et kauaks seda rõõmu seal polnud (vist üks nädalavahetus sai ainult peal käia).
Eliise "Celtic/Pesamuna" E. |

Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Margus »

Aravuse järveke kannav veel hästi, ehk veel ka tuleval nädalavahetusel.
http://www.youtube.com/watch?v=IfCZ0ROAwLc
http://www.youtube.com/watch?v=4T13DFtQh4g
Eelmine postitus kadunud, siis veelkord, et keskmine kiirus kippus 70km/h+ olema

kristoPa
Postitusi: 115
Liitunud: 05 Juul 2013, 00:51
Tsikkel: KTM 350 sixdays
Telefon: 55575205

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas kristoPa »

Kas enduro meestel on algavaks nädalavahetuseks ka plaane tehtud?

asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas asjapulk »

Ega väga konkreetseid plaane veel pole, pühapäeva peaks plaani võtma. Ma arvan, et isegi Aravuse kannataks veel sõita, viimase ööd on piisavalt külma olnud, jääl on päris mõnus hullata, adrekat lausa voolab :D
citius, altius, coitus

asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas asjapulk »

Ma muidu plaanisin minna Aravusele luuret tegema aga hetkel veel Harjumaa teises otsas. Kui täna valgel ajal luurele ei jõua siis käin hommikul varem maad(jääd) uurimas. Kui ei kannata siis variant Läsna minna, ega sealgi küngastel pole veel naelata midagi teha.
citius, altius, coitus

Tanel.
Postitusi: 27
Liitunud: 26 Juun 2013, 20:20
Tsikkel: GasGas EC 300R

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Tanel. »

Ma kardan, et jää on juba pehme. Kannab küll kuid pudrune. Kalamehed käisid nädala alguses ja rääkisid.

Loadära
Postitusi: 19
Liitunud: 08 Mär 2014, 18:32
Tsikkel: SuzuDR

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Loadära »

Hai kõigile Raibetele, ma siis ka nüüd värskelt postitamisõigusega siin foorumiski. Muidu neid sõiduteemasid Biker.ee-s jälginud, aga siin foorumis inhvot ikka oluliselt rohkem ja kiiremini liikumas vist.

Kasutaja nime jätsin sama, mis Bikeris, siis äkki paar kodaniku teavad-tunnevad ehk juba, et ikka reaalne sõitma tulija selle nime taga. Ehk et paarile metsa poole väljasõidule, lisaks ühele Tarvajahile siis juba sattunud...ning tegelikult load ka taskus ikka, lihtsalt kasutaja nimi sai teise foorumisse vist aastat kümme tagasi juba vormistatud: siis kui päriselt korraks kaaned miilitsas olid ja käisin seal mõned korrad oma sundseisus soetatud ratastel tabureti elik rolleri kohta nõu saamas :)

Niipalju ka veel, et ise tegelikult Tln-Keila inimene, aga esivanemate ja venna kaudu nn "maakodu" Kadrina/Neeruti, ehk et see siis motobaasiks ka siinkandis olles. Istumise all viimased kolm aastat Suzuki DR350, see küll väga püss ei ole, pigem paras ront värskema tehnikaga võrreldes...aga samas sõidetud saab ja pole põrmugi kahju teist aegajalt külili loopida. Noh mõned kuud tagasi küll tekkis tiheasustuses tarvitamiseks paari aasta tagune Triumph Street TrippeR ka garaaži juba, aga sisetunne ütleb, et mulle ilmselt metsasõidud jäävad siiski südamelähedasemaks ja selle Triumphiga väga siia Virumaale ei satu ilmselt...


Aga vast aitab ka sissejuhatusest. Siia imbumise põhjus siis praegu järgmine, et taas maal hetkel ja nüüd samuti veidi pea laiali, et mida teha homseks: kas jätta alla praegu seal olevad suht suure rauasisaldusega rehvid (ehk piigid), või panna juba tavalised taagasi. Omalt poolt inhvoks nii palju, et Tln-st tulles keerasin sealt Läsna poolt autoga ka korra metsa vahele luurele, aga mulle tundus küll kahtlane, kas sinna ikka on piigiga asja? Läsnal ja muud avaramad kohad juba täiesti lumevabad, metsa alla küll mingit porist lund teepervedel (mis sahkamise vaaludest jäänud)ja võib-olla ükskikud jäised lõigud ja päris valget lund ainult pigem mõned ükskikud põhjapoolsed mäeküljed/oosipõhjad. Valdav enamus siiski juba täitsa puhas maa, kaasa arvatud see koht, kust kunagi ühe ühissõidu aeg nn "sissesõidetud ringile" Pikassaare raba suunas startisime...

Ma ise muidugi pole nende piikidega rohkem kui ainult korra, sõitma jõudnudki veel (ning seegi järvejääl) ja sestap lihtsalt kardan, et isegi kui nende paari lumise/jäise koha pärast need alla jätta, siis enamus musta maad rikub need täitsa ära ühe korralikuma sõidupäevaga? Või ei ole asi nii hell teema nende kulumise/pikide lahkumisega, kui enamus pehme pinnase peal sõita?

asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas asjapulk »

Tervitus-tervitus. Ma üritan hommikul Aravusel kl 8-ks pildi ette saada ja siis annan siin teada. Rehvi kohalt, et kui on krossinael all siis selline poolkülmunud liivane metsatee retsib seda naela vähem, kui jääl sõitmine. Kui puhas jääpiik siis sellega pole tõesti mujale asja, kuna kõvasulam südamik puudub. Mis metsateedesse puutub siis kindlasti esineb Virumaal veel metsa all ja eriti väiksematel metsateedel külmunud kohti piisavalt, ja mõne sentimeetrine sulanud kiht keltsa peal on eriti libe, ei tahaks hetkel veel kevadisi üllatusi kogeda eriti, kui üks esijäse veel korralikult taastunud pole ;) Mina jätan igatahes naelad alla, olenemata sellest, kuhu sõitma läheb
citius, altius, coitus

kristoPa
Postitusi: 115
Liitunud: 05 Juul 2013, 00:51
Tsikkel: KTM 350 sixdays
Telefon: 55575205

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas kristoPa »

Eks sa Ergo anna siis teada kuhupoole peab auto suuna keerama. Öösel peaks paar miinuskraadi tulema, aga usun, et Aravusel vesi peal. Pigem läheks ikka Läsnale kangutama. Ja kindlasti jätame naelad alla.

Vasta