Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Moderaator: Juhatus

Vasta
Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Margus »

Oli täna hea kuulda talveunest ärganud enduristidest, kes juba teinud mõned salajased sõidud :ok:
Kutsun üles siia julgemalt teada andma oma sõiduplaanidest ja soovidest, seltsis ju ikka segasem neid asju ajada :gather: :gather:

kristoPa
Postitusi: 115
Liitunud: 05 Juul 2013, 00:51
Tsikkel: KTM 350 sixdays
Telefon: 55575205

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas kristoPa »

Seoses sõitmisega. Äkki sõidaks tuleval nädalavahetusel laupäeval. Lihtsalt pühapäev ei sobi mulle.

asjapulk
Postitusi: 633
Liitunud: 19 Jaan 2010, 00:00
Tsikkel: Husaberg FE570 Sherco SEF-R
Telefon: 55628782

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas asjapulk »

:lol: :mrgreen: Krdi hea...
Margus kirjutas:Kunagu pole hilja või vähe vahendeid, et liituda metsalistega:
http://www.youtube.com/watch?v=KXOSErfJBco
citius, altius, coitus

Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Margus »

kristoPa kirjutas:Seoses sõitmisega. Äkki sõidaks tuleval nädalavahetusel laupäeval. Lihtsalt pühapäev ei sobi mulle.
Minugi poolest võib alustada laupäev ja jätkata pühapäeval ;)

Loadära
Postitusi: 19
Liitunud: 08 Mär 2014, 18:32
Tsikkel: SuzuDR

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Loadära »

Margus kirjutas:Kunagu pole hilja või vähe vahendeid, et liituda metsalistega:
http://www.youtube.com/watch?v=KXOSErfJBco
Selline klassikaline küsimus meenub kohe , et mis lugu taustaks mängib :D

Aga väga viis montaaz, vaatan ja naeran ja nõnda juba mitmes kord!

Ühtlasi siia siis juba tänusõnad mu poolt ka operaatorile...et keegi ikka võtab vaevaks ja viitsib nende klippide tegemisega jännata! Eks väike meelehea ikka ennast aegajalt kuskil vilksamas näha (kui just mitte väga siivutus poosis, koon mudane ja rattad taeva poole, kaadrisse ei satu vms... :P )

kristoPa
Postitusi: 115
Liitunud: 05 Juul 2013, 00:51
Tsikkel: KTM 350 sixdays
Telefon: 55575205

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas kristoPa »

Ühtlasi siia siis juba tänusõnad mu poolt ka operaatorile...et keegi ikka võtab vaevaks ja viitsib nende klippide tegemisega jännata! Eks väike meelehea ikka ennast aegajalt kuskil vilksamas näha (kui just mitte väga siivutus poosis, koon mudane ja rattad taeva poole, kaadrisse ei satu vms... :P )[/quote]


Mis vahe seal on kuidas sa kaamera ees oled. Mida hullem olukord sinujaoks, seda parem video vaataja jaoks.

Margus
Postitusi: 346
Liitunud: 16 Mai 2013, 11:12
Tsikkel: Husky TE300
Telefon: 5013006

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Margus »

kristoPa kirjutas:Ühtlasi siia siis juba tänusõnad mu poolt ka operaatorile...et keegi ikka võtab vaevaks ja viitsib nende klippide tegemisega jännata! Eks väike meelehea ikka ennast aegajalt kuskil vilksamas näha (kui just mitte väga siivutus poosis, koon mudane ja rattad taeva poole, kaadrisse ei satu vms... :P )

Mis vahe seal on kuidas sa kaamera ees oled. Mida hullem olukord sinujaoks, seda parem video vaataja jaoks.[/quote]

Eks neid "helgemaid" hetki ole raskem tabada, kui ise peadpidi lumes või mudas on tihti juba aku tühi või kaamera kinni, aga hooaeg mudas-metsas alles ees ja eks püüame olla tähelepanelikumad:), kui keegi on oma trikitamiste või maokate avalikustamise vastu, andke teada!

Loadära
Postitusi: 19
Liitunud: 08 Mär 2014, 18:32
Tsikkel: SuzuDR

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Loadära »

Margus kirjutas:...kui keegi on oma trikitamiste või maokate avalikustamise vastu, andke teada!
Ei nii hull asi küll pole, et tsenseerima või valima peaks hakkama klippe. Eks see lause mu eelmises postis, naerunägu punktiks, oli ka pigem naljaga pooleks ikka kirjutatud.

Õnnelike/ koomilisi apsakaid teiste omi hea (ja vahest harivgi?) vaadata, miks siis omade jagamisestki keelduda...
pealegi tsiklivarustuses nii kui nii täiesti incognito võõrastele silmadele :beer:


(PS! See nädalavahe ma kahjuks, argielust tingituna, kampa lüüa küll ei saa. Aga järgmine küll, ning kuna paar ilmaportaali ennustavad järgmiseks nädalaks taas ööpäevaringset -2 kuni -8 isegi, siis huvitav, kas sel juhul oleks jälle järvejää jälle tarbitav? )

kristoPa
Postitusi: 115
Liitunud: 05 Juul 2013, 00:51
Tsikkel: KTM 350 sixdays
Telefon: 55575205

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas kristoPa »

No loodame, et saab veel Aravusel mõnikümmend ringi teha :)

Kasutaja avatar
Loff
Postitusi: 30
Liitunud: 13 Mär 2014, 01:00
Tsikkel: Husqvarna TE610E ja VN750
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: Enduromehed ja kõik teised, kes vähe "metsapoole"

Postitus Postitas Loff »

Tere,

Ma kogu seda teemat läbi ei lapanud aga tekkis küsimus, kas praegusel hetkel sõidate veel naeltega? Nagu ma aru saan siis enamus (või kõik) rattad rändavad autokärus kuhugile, kus sõidetakse.
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
GasGas TXT 200 PRO '05
Husqvarna SM610S '00
Husqvarna TE610E '02
https://www.youtube.com/@paavokaleva

Vasta